Brwi i rzęsy

To właśnie brwi sprawiają, że w znaczący sposób zmienia się wygląd naszej twarzy.

Oferujemy Paniom profesjonalną stylizację brwi połączoną również z koloryzacją w naturalny piękny sposób. Brwi po zabiegu nabierają odpowiedniego kształtu, który jest dopasowny do twarzy i łuku brwiowego klientki. Koloryzacja dobierana jest po uzgodnieniu z klientką jednakże zawsze udzielamy cennych rad.

Henna utrzymuje się do ok. 2 tygodni w zależości od pielęgnacji i rodzaju cery klientki, w niektórych przypadkach nawet do trzech tygodni.


Kiedy należy zastosować hennę na brwi?

  • Koloryzację henną stosuje się kiedy chcemy aby brwi nabrały wyrazistości. W przypadku brwi bardzo jasnych, połączonych z jasną karnacją skóry najlepiej sprawdza się naturalna koloryzacja czyli przyciemnienie o maksymalnie dwa tony.
  • Koloryzację henną stosujemy kiedy chcemy zmienić nieznacznie kształt brwi. Lekkie wyprofilowanie w miejscach gdzie zabrakło włosków, w celu udoskonalenia kształtu brwi sprawdza się doskonale.
  • Koloryzację henną wykonujemy również w celu zatuszowania ubytków gdzie brakuje włosków, które zaburzają kształt brwi. Henna musi być wtedy wykonana ze szczególną uwagą i na kilka sposobów aby zyskać jeden piękny kolor.
  • Koloryzację wykonujemy również gdy włoski zostały utracone z jakiegoś powodu. Henna na samej skórze utrzymuje się znacznie krócej jednakże można zadbać o to aby efekt był trwalszy. W takiej sytuacji koloryzacja wykonywana jest tylko henną proszkową.

Kiedy stosujemy hennę rzęs?

Henna rzęs jest bardzo pomocnym zabiegiem w przypadku jasnych, mało rzucających się w oczy rzęs. O ile możemy pomalować je tuszem o tle tusz nie dosięga do samego początku wyrastania rzęs. Henna sprawia, że już od nasady włoski są ciemne i wyraźne co znacznie je wydłuża. Ponadto henną możemy nadać również ciemną kreseczkę na powiece ruchomej w celu osiągnięcia trwalszego efektu kredki lub eyelinera.

  • Zabieg jest bezbolesny i precyzyjnie wykonany ze względu na delikatność oczu.
  • Osoby używające soczewek kontaktowych przed zabiegiem muszą produkt usunąć z oka w celu uniknięcia podrażnienia podczas zmywania henny.

Należy pamiętać, że nie wskazana jest koloryzacja w przypadku jakiejkolwiek ranki w miejscu zabiegu (krostka, zadrapanie, strupek, ranka po wyprysku). Powoduje to bardzo mocne uwydatnienie danego miejsca i cały zabieg nie da ładnego efektu. Nie należy również wykonywać zabiegu po zastosowaniu na twarzy preparatów samoopalających, taka henna zupełnie przebarwi naszą skórę na żółty kolor na bardzo długi czas.