Paznokcie dłoni

Jak sprawić aby dłonie wyglądały zawsze elegancko?

To proste - zadbaj o swoje pazokcie, opcji jest coraz więcej, a każda opcja jest dostosowana do wymagań naszego klienta.

Manicure hybrydowy oraz manicure z użyciem lakierów marki Shellac - innowacja na rynku kosmetycznym - trwałe i piękne kolory

Manicure hybrydowy oraz manicure z użyciem lakierów marki Shellac  - innowacja na rynku kosmetycznym - trwałe i piękne kolory
S ehellac to lakiery i hybrydy do paznokci, które są niezastąpione na rynku kosmetycznym. Zastosowany lakier przy manicure pod wpływem słońca staje się jeszcze bardziej trwały i możemy cieszyć się nim aż do 7 dni, bez żadnych odprysków. Lakier hybrydowy natomiast utrzymuje paznokcie w znakomitej formie nawet do 3 tygodni. Zarówno lakiery jaki i hybrydy cieszą się szeroką gamą pięknych, modnych kolorów.

Manicure Japoński

Manicure Japoński
J eśli masz słabe i łamliwe paznokcie, skorzystaj z manicure japońskiego stanowiącego najlepszy sposób na regenerację i wzmocnienie paznokci. Wspaniały zabieg zarówno dla Pań jak i Panów.

Manicure Japoński polega na zastosowaniu odpowiednich, bogatych w składniki odżywcze substancji, które są wcierane w postaci maści w płytkę paznokcia. Płytkę paznokcia pod koniec zabiegu polerujemy wcierając odpowiedni proszek zabezpieczający. Podczas zabiegu paznokcie zaczynają nabierać blasku i zdrowego, ładnego wyglądu. Przed rozpoczęciem zabiegu zawsze wykonujemy macnicure klasyczny. Najlepiej jeśli płytka podczas całej kuracji nie będzie malowana lakierami. Dla pełnej regeneracji paznokci zabieg należy powtórzyć od 3 do 4 razy w przerwach 2 tygodniowych.

Czas trwania zabiegu ok. 60 min.

Żele o szerokiej gamie kolorów i możliwości / Tipsy

Żele o szerokiej gamie kolorów i możliwości / Tipsy
Ż ele zmieniające kolor i świecące w ciemności sprawią, że będziesz oryginalna, a paznokcie zachwycą nie tylko Ciebie ale i Twoich znajomych. Dodatkowo paznokcie można przedłużyć na tipsie lub formie, a także pięknie ozdobić. Trwałość paznokci żelowych jest doskonała i trzymają się one najczęsciej, aż do momentu zmiany na nowe, lub do momentu kiedy całkiem paznokieć odrośnie. Czas zabiegu jest zależny od wykonywanej czynności.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny
O ferujemy Państwu również manicure klasyczny, który świetnie się sprawdzi u Pań pracujących w branżach wymagających naturalnych paznokci oraz oczywiście u wszystkich mężczyzn. Manicure nadaje paznokciom ładnego, czystego wyglądu z błyszczącą naturalnie płytką wedle uznania. Skórki przestają się zaciągać i sprawiać kłopot oraz często pieczenie i ból. Czas zabiegu ok. 30 min

Zachęcamy również do skorzystania z pakietu miesięcznego na manicure klasyczny co umożliwi tańsze i systematyczne dbanie o paznokcie. Panie również mogą skorzystać z pomalowania paznokci pięknymi odcieniami lakierów marki CND Vinylux Shellac.