To właśnie stopy niosą nas przez całe życie – nie zapominajmy o nich.

Pielęgnacja stóp powinna być systematyczna i dokładna.

S topy, które pozostawione są sobie samym niestety przynoszą wiele dolegliowści. Zaczynając od szorstkiej i nieprzyjemnej skóry, pieczenia, uciążliwych nagniotków, odcisków kończąc na popękanej skórze oraz niejednokrotnym jej krwawieniu. Do tego mogą dochodzić inne schorzenia typu cukrzyca, bardzo słabe krążenie żylne, zakrzepy, opuchnięcia i nasze stopy stają się bolesne i uciążliwe. Oferujemy Państwu pedicure za pomocą, którgo stopy oraz Państwo poczują się znacznie lepiej. Pielęgnacja paznokci pomoże zadbać o właściwy ich kształt, a dobrany dla Pań kolor lakieru CND Vinylux lub hybrydy Shellac poprawi ich wygląd i sprawi, że stopy będą jeszcze piękniejsze. Dla Panów z kolei oferujemy pielęgnację końcową z użyciem odżywki lub samej polerki.

Stopy podczas naszego pedicuru poddane są obróbce frezarką aby usunąć niepotrzebne zrogowacenia i zgrubienia, w razie potrzeby w szczególnych przypadkach proponujemy użycie omegi. Omega to urządzenie, które jest niezbędne do pozbycia się bardzo zgrubiałej częsci skóry, a po jej użyciu ferezujemy dany obszar. Po frezowaniu niejednokrotnie użyta zostaje jeszcze tarka aby dopełnić poprzednie czynności. Całość zakończona zostaje relaksujacym i przyjemnym peelingiem, który odżywia i wygładza skórę stóp, a także kremem relaksujacym z dodatkiem przyjemnego masażu. Polecamy zarówno Paniom jak i Panom.

Czas zabiegu zależny od czynnosći jednakże średnio jest to od 1,5 do. 2 h.

Zapraszamy również do działu "Hirudoterapia” aby dowiedzieć się o dobroczynnym działaniu pijawek na choroby związane ze stopami oraz żylakami nóg.